Nasz blog
/
/
Pozytywny wpływ komórek macierzystych z bawełny arabskiej na Twoje włosy
zdrowe włosy

Pozytywny wpływ komórek macierzystych z bawełny arabskiej na Twoje włosy

Nasze włosy są często naszą wizytówką i dbamy o nie w nadmiernym stopniu, a w szczególności dotyczy to kobiet. Bardzo ważne jest to, jakich kosmetyków oraz preparatów będziemy stosować w celu ich ochrony. Niestety, problemy z włosami to dość powszechna rzecz, a jedną z przyczyn jest właśnie brak stosowania dobrych produktów. Powiemy sobie w naszym tekście o tym, dlaczego produkty z komórkami macierzystymi będą dla naszych włosów zbawienne.

O co chodzi z komórkami macierzystymi?

Sama nazwa “komórki macierzyste” oznacza, że mogłoby chodzić o coś, co będzie nakazywało myśleć, że koniecznie będzie trzeba się poddać jakiemuś zabiegowi. Jest to nieprawda, więc uspokajamy tych, którzy widzieliby w tym ingerencję osób trzecich bądź przynajmniej skalpela, czy też innych urządzeń. Komórki macierzyste zawarte w produktach jak Smoothing Cream Krem ułatwiający prostowanie włosów 200ml sprawia, że nasza skóra odmładza się i rewitalizuje. W dodatku pobudzają się komórki do produkcji kolagenu i tym samym cały czas powoduje to wzrost włosów na głowie. 

Produkty, które zawierają bawełnę arabską w dodatku dodają połysk naszym włosom, a przykładowy Heat Protector Liss spray 150ml wzmacnia ich potencjał regeneracyjny. Nie będziemy musieli martwić się o to, że nasze włosy zaczną wypadać. Co ciekawe, ten kosmetyk chroni włosy przed działaniem wysokich temperatur.

Czy taka kuracja to drogi koszt?

Absolutnie nie! Jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą poddawać się zabiegom z różnych powodów, przeważnie tych finansowych. Warto zwrócić uwagę, że Rejuvenating Complex 150ml w dodatku sprawia, że włosy stają się grubsze i bardziej odporne na uszkodzenia. Nie można zapomnieć, że w dodatku włosy są nabłyszczone i wyglądają przyjemniej.

Można więc na bazie tego wszystkiego o czym mówimy stwierdzić, że to po prostu tańsza opcja, która jest równie skuteczna jak zabiegi, a nie wymaga żadnej zewnętrznej interwencji. Należy tylko stosować się do tego, co jest podane na opakowaniach, by cieszyć się pięknymi włosami, a to wszystko dzięki komórkom macierzystym z bawełny arabskiej.

Zapraszamy do kupna naszych profesjonalnych produktów do włosów magnetique.com.pl

Tag:
Udostępnij

Dodaj komentarz