Macadamia Magnetique Seriess

Jak odmienić wygląd swoich włosów oraz zachwycić ich pięknem ? odpowiedź jest prosta Seria kosmetyków Macadamia którą można zaliczyć do najbardziej prestiżowych serii odmładzających włosy na świecie .
Głęboka rekonstrukcja włosów, w oparciu o dwa różne produkty: płynną  keratynę oraz macadamia oil, dzięki którym uzyskamy spektakularne efekty  nawilżające odbudowujące oraz odmładzające włosy.”

Szampon

SHAMPOO MACADAMIA & CHERATINA

Szampon powstał specjalnie z myślą o osobach, które borykają się z naprawdę mocno przesuszonymi włosami. Szampon zapewnia właściwy poziom nawilżenia, ponieważ jest bogaty w składniki nawilżające. Włosy stają się dogłębnie nawilżone i odżywione.
Jest to zasługą dużej zawartości olejku z drzewa macadamia bogatego w witaminę E oraz płynnej keratyny co dodatkowo sprawi że włosy będą bardziej lśniące oraz zwiększy się ich objętość

Pojemność: 250ml, 1000ml

Maska

MASCHERA  MACADAMIA & CHERATINA

Przeznaczona do głębokiej rekonstrukcji włosów.

Maska do włosów to kosmetyk intensywnie nawilżający grube, porowate i mocno splątane włosy. Dodatkowo maska, dzięki zawartości specjalnych składników dogłębnie odżywia suche i zniszczone włosy, wzmacnia je i odbudowuje ich wewnętrzną strukturę. Dzięki takiemu działaniu, włosy odzyskują zdrowy wygląd, są zregenerowane oraz mocniejsze.

Pojemność: 300ml, 1000ml

Olejek

PIELĘGNACYJNY OLEJEK

Ten niesamowity olejek dostarcza intensywnego odżywienia i  wygładzenia. Zapewnia długotrwały efekt bez kręcenia się włosów oraz plątania. Pozostawia włosy lśniące, gładkie i łatwe do ułożenia oraz rozczesania.
Dzięki połączeniu olejku z orzechów Macadamia znalezionym  w południowej części Pacyfiku , natura obdarowuje nas w najbardziej dobroczynne składniki, dzięki którym głęboko odżywiamy i nawilżamy włosy i ciało.
Olejek nie obciąża i nie przetłuszcza włosów, gdyż jego bardzo lekka formuła błyskawicznie się wchłania się we włókno włosa.

Pojemność: 30ml, 100ml

Fluid

RESTRUCTURE REPAIR BOOSTER

Głęboko regenerujący fluid z naturalnym olejem  Macadamia   do suchych, zniszczonych i łamliwych włosów. Bogaty w składniki odżywcze wzmacniające włókno włosa oraz jego zewnętrzną strukturę. Pozostawia włosy  łatwe do rozczesania gładkie i błyszczące.
Sposób użycia: Nałożyć na wilgotne włosy przed modelowaniem lub użyć po stylingu dla wzmocnienia zdrowego wyglądu. Szczególnie polecany po zabiegu regeneracji Macadamia Hair Booster.

Pojemność: 150ml

Botox

MACADAMIA HAIR BOOSTER

LIFFTING DLA TWOICH WŁOSÓW

Rytuał odmłodzenia włosa . Intensywna formuła odżywcza przynosząca natychmiastowe efekty . Łączy działanie olejku macadamia z płynną keratyną . Natychmiastowo naprawia mocno zniszczone włosy .
Głęboko penetruje włosy od wewnątrz wygładzając jego łuskę .

Zabieg głębokiej  rekonstrukcji włosów, w oparciu dwa produkty połączone ze sobą tworząc krem odmładzający który regeneruje, naprawia, odżywia i głęboko nawilża włosy już przy pierwszej aplikacji. Specjalnie wyselekcjonowany olejek macadamia i płynna keratyna, naprawiają nawet najbardziej uszkodzone włosy, pozostawiając je wyraźnie zdrowsze. Głęboko penetrują włókno włosa, poprawiając ich zdrowie i witalność. Włosy odzyskują swój dawny wygląd. Macadamia Hair Booster zestaw rekonstruujący włosy to innowacyjny zestaw, który cechuje się ekspresowym i natychmiastowym działaniem. Jak się bowiem okazuje, gwarantuje efekt odmłodzenia włosów już po pierwszym zastosowaniu. Tak nadzwyczajne działanie to zasługa harmonijnego połączenia oleju macadamia z płynną keratyną oraz kompleksem aminokwasów

Produkt idealnie nadaje się do użycia z nawilżaczem Life Booster Magnetique jako zabieg regeneracji włosów

2 x 12ml, 45 szt.