Macadamia Magnetique Series

Jak odmienić wygląd swoich włosów oraz zachwycić ich pięknem? Odpowiedź jest prosta!
Seria kosmetyków Macadamia którą można zaliczyć do najbardziej prestiżowych serii odmładzających włosy na świecie.

Głęboka rekonstrukcja włosów, w oparciu o dwa różne produkty: płynną  keratynę oraz macadamia oil, dzięki którym uzyskamy spektakularne efekty  nawilżające odbudowujące oraz odmładzające włosy.

SHAMPOO MACADAMIA & CHERATINA

Szampon powstał specjalnie z myślą o osobach, które borykają się z naprawdę mocno przesuszonymi włosami. Szampon zapewnia właściwy poziom nawilżenia, ponieważ jest bogaty w składniki nawilżające. Włosy są dogłębnie nawilżone i odżywione. To zasługa dużej zawartości olejku z drzewa macadamia bogatego w witaminę E oraz płynnej keratyny co dodatkowo sprawi że włosy będą bardziej lśniące oraz zwiększy się ich objętość

Pojemność: 250ml, 1000ml

MASCHERA  MACADAMIA & CHERATINA

Przeznaczona do głębokiej rekonstrukcji włosów.

Maska do włosów to kosmetyk intensywnie nawilżający grube, porowate i mocno splątane włosy. Dodatkowo maska, dzięki zawartości specjalnych składników dogłębnie odżywia suche i zniszczone włosy, wzmacnia je i odbudowuje ich wewnętrzną strukturę. Dzięki takiemu działaniu, włosy odzyskują zdrowy wygląd, są zregenerowane oraz mocniejsze.

Pojemność: 300ml, 1000ml

PIELĘGNACYJNY OLEJEK

Ten niesamowity olejek dostarcza intensywnego odżywienia i  wygładzenia. Zapewnia długotrwały efekt bez kręcenia się włosów oraz plątania. Pozostawia włosy lśniące, gładkie i łatwe do ułożenia oraz rozczesania.
Dzięki połączeniu olejku z orzechów Macadamia znalezionym  w południowej części Pacyfiku , natura obdarowuje nas w najbardziej dobroczynne składniki, dzięki którym głęboko odżywiamy i nawilżamy włosy i ciało.
Olejek nie obciąża i nie przetłuszcza włosów, gdyż jego bardzo lekka formuła błyskawicznie się wchłania się we włókno włosa.

Pojemność: 30ml, 100ml

RESTRUCTURE REPAIR BOOSTER

Głęboko regenerujący fluid z naturalnym olejem  Macadamia   do suchych,zniszczonych i łamliwych włosów. Bogaty w składniki odżywcze wzmacniające włókno włosa oraz jego zewnętrzną strukturę. Pozostawia włosy  łatwe do rozczesania gładkie i błyszczące.
Sposób użycia: Nałożyć na wilgotne włosy przed modelowaniem lub użyć po stylingu dla wzmocnienia zdrowego wyglądu. Szczególnie polecany po zabiegu regeneracji Macadamia Hair Booster.

Pojemność: 150ml

MACADAMIA HAIR BOOSTER

LIFFTING DLA TWOICH WŁOSÓW

Rytuał odmłodzenia włosa . Intensywna formuła odżywcza przynosząca natychmiastowe efekty . Łączy działanie olejku macadamia z płynną keratyną . Natychmiastowo naprawia mocno zniszczone włosy .
Głęboko penetruje włosy od wewnątrz wygładzając jego łuskę .

Zabieg głębokiej  rekonstrukcji włosów, w oparciu dwa produkty połączone ze sobą tworząc krem odmładzający który regeneruje, naprawia, odżywia i głęboko nawilża włosy już przy pierwszej aplikacji. Specjalnie wyselekcjonowany olejek macadamia i płynna keratyna, naprawiają nawet najbardziej uszkodzone włosy, pozostawiając je wyraźnie zdrowsze. Głęboko penetrują włókno włosa, poprawiając ich zdrowie i witalność. Włosy odzyskują swój dawny wygląd. Macadamia Hair Booster zestaw rekonstruujący włosy to innowacyjny zestaw, który cechuje się ekspresowym i natychmiastowym działaniem. Jak się bowiem okazuje, gwarantuje efekt odmłodzenia włosów już po pierwszym zastosowaniu. Tak nadzwyczajne działanie to zasługa harmonijnego połączenia oleju macadamia z płynną keratyną oraz kompleksem aminokwasów

Produkt idealnie nadaje się do użycia z nawilżaczem Life Booster Magnetique jako zabieg regeneracji włosów

2 x 12ml, 45 szt.