Nasz blog
/
/
Jak zregenerować i pielęgnować włosy zimą?
pielęgnacja włosów

Jak zregenerować i pielęgnować włosy zimą?

Pielęgnacja włosów to bardzo ważna rzecz. O ile latem jest o to łatwiej, ponieważ jest ciepło, to jednak zima wymaga od nas zupełnie innego podejścia. Nie ma możliwości wyjścia z mokrymi włosami, a w dodatku należy pamiętać o nakryciu głowy. Istotnym czynnikiem, który pozwoli zatroszczyć się nasze włosy, są kosmetyki. Chcąc się dowiedzieć więcej o tym, jak zregenerować i pielęgnować włosy zimą, zachęcamy do przeczytania naszego tekstu.

Dbajmy o dobre detergenty 

Dlaczego o tym mówimy? Nie bez powodu istotne jest to, aby nasze czapki oraz inne nakrycia głowy były regularne prane. Jeżeli tego nie będziemy robić, to liczmy się z konsekwencjami w postaci naelektryzowania się naszych włosów, że o brudzie nie wspomnimy. Zatem zakup dobrego płynu do prania tkanin jest podstawą, by nasze włosy zimą były zadbane.

Kosmetyki, kosmetyki, jeszcze raz kosmetyki!

Jeżeli zakup płynu czy innego środka jest podstawą, to prawdziwą podstawą podstaw będą kosmetyki. Przykładem tego może głęboko oczyszczający szampon Deep cleansing shampoo, który jest przeznaczony do każdego rodzaju włosów, a w dodatku świetnie przygotowuje włosy do zabiegów kosmetycznych. Innym przykładem produktu będzie szampon Silver, który usuwa żółte odcienie na farbowanych włosach, a zatem jest to produkt przeznaczony dla kobiet. Sporym problemem jest to, że niektóre osoby mają cienkie i łamliwe włosy, a szampon Volume będzie dla nich prawdziwym zbawieniem i dzięki niemu będą mogły odzyskać swoją sprężystość.

Zdarza nam się eksperymentować z włosami i korzystamy z chemicznych zabiegów. Potrzeba wtedy naturalnej pielęgnacji, a be color sprawi, że będą miękkie w dotyku i nie będzie żadnych kłopotów z rozczesywaniem. Gdy mówimy o kosmetykach do włosów, to na pewno trzeba powiedzieć o Argan Oil. To świetny szampon dla naturalnych włosów, które dzięki ogromnej ilości antyoksydantów wzmocnionych marokańskim olejkiem arganowym nadadzą włosom promienny blask.

Włosy zniszczone to na pewno nie jest atut u kobiet, ale chcąc je odbudować, warto zakupić Gold&Keratin. W dodatku będzie to szampon dla włosów afro. Nie ma kobiety, która nie chciałaby mieć pięknych i błyszczących włosów, a Reconstructor jest produktem, który dzięki kwaśnemu odczytowi PH oraz kwasowi hialuronowemu oraz keratyny nadal im piękny blask. Chciałybyście odmienić wygląd swoich włosów? Macadamia to seria kosmetyków, które je odmłodzą i sprawią, że poczujesz się o kilka lat młodsza!

Udostępnij

Dodaj komentarz